Fransje van der Meer heeft haar U25 Grand Prix paard Aquamarijn verkocht. Dat maakte de amazone uit Nootdorp zojuist op haar facebookpagina bekend. De dochter van United is al het tweede paard dat Van der Meer in korte tijd ziet vertrekken, afgelopen april werd ook Echt Mooi verkocht, hij ging naar Spanje.
Van der Meer kreeg de bruine merrie als jaarling op stal en heeft haar zelf beleerd. Het duo kwam een jaar uit in de U25-rubrieken en maakte afgelopen jaar in maart de overstap naar de Grand Prix. Twee weken geleden werden ze nog tweede achter Marieke van der Putten de Grand Prix van Velddriel.
“Ieder half jaar vanaf 2009 mee mogen rijden op het NK. Zoveel meegemaakt samen. Maar aankomend NK zullen wij niet aan de start verschijnen, Marijn gaat haar GP-carrière vervolgen in Amerika. Wat ga ik mijn grote vriendin missen, maar ze krijgt een super nieuw thuis!!” aldus Van der Meer op facebook.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl/FB

