Bloomberg herinnert zich nog het telefoontje van Mark Bellissimo, die aangaf een horse show in Central Park te willen organiseren. “Dat gaat niet lukken, velen hebben het geprobeerd”, zei Bloomberg. “Maar als je het voor elkaar krijgt kom ik zeker en support ik het”.
En dat deed Bloomberg inderdaad, want ze ging eerder deze week met haar paarden naar de FOX 5 televisiestudio om reclame te maken. Maar ook won ze notabene het evenement op de locatie waar ze als kind schaatste, en waarvan ze dacht dat het er nooit zou komen.
De parcoursbouwer had de opdracht een selectief te bouwen zodat de winnaar nog binnen de live-uitzending bekend zou worden. Dat lukte aardig want in de eerste ronde was het alleen Charlie Jayne met Valeska die foutloos bleef. Zes deelnemers mochten van start in de winning round die volgde. Georgina Bloomberg met Juvina en Paige Johnson met Dakota maakten het Jayne nog aardig moeilijk door een foutloze tweede ronde te rijden. Het leek er even op dat Jayne opnieuw foutloos bleef maar de achterste balk van de laatste oxer bleef niet liggen.
New York girl Bloomberg was net een fractie sneller dan Charlie Jayne, waardoor zij de overwinning pakte. Johnson en Dakota eindigde op de derde plaats.
Naast de roem mocht Bloomberg ook bijna 70.000 dollars in ontvangst nemen. De amazone brak de harten van het publiek door tijdens de prijsuitreiking naar haar acht maanden oude zoontje te zwaaien en en voor de microfoon te zeggen “This one’s for you, Jasper!”.
Bron: Horses / Chronicle of the Horse

