Subli nu geheel in handen van Agruniek

Subli nu geheel in handen van Agruniek featured image
AgruniekRijnvallei neemt per 15 juli het 50%-aandeel Subli B.V. van ForFarmers over en wordt daarmee 100% eigenaar van Subli. Beide partijen hebben de overtuiging dat de nieuwe structuur leidt tot maximale schaal- en efficiëntievoordelen voor de productie van Subli paardenvoederproducten.

Door de aankoop wordt AgruniekRijnvallei 100%-eigenaar van twee merken paardenvoer: Subli en Masters. “Door een groter volume paardenvoeders kunnen we inkoop, productie, logistiek en kennis verder optimaliseren”, aldus Johan Schuttert, commercieel directeur bij AgruniekRijnvallei.
“ForFarmers is eigenaar van het internationale paardenvoermerk Pavo en wil zich in de paardenmarkt hier op concentreren”, aldus Jan Potijk, directeur van ForFarmers Nederland. Voor een deel van de paardenvoerklanten van ForFarmers Hendrix die nu Subli-producten afnemen gaat ForFarmers vanaf 15 juli paardenvoeder onder eigen merk produceren en leveren.

Het assortiment, de kwaliteit van de producten en de advisering van Subli blijven ongewijzigd.

Bron: persbericht

 

Eén reactie op “Subli nu geheel in handen van Agruniek

  1. elly

    Ik hoop dat ze meer verkooppunten krijgen en dat de Seniores Priores behouden blijft.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant