WBFSH: ‘KFPS kan een nieuwe aanvraag indienen’

WBFSH: ‘KFPS kan een nieuwe aanvraag indienen’ featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
In de persconferentie waarin bekend werd gemaakt dat de WBFSH en Rolex een sponsorovereenkomst bereikt hebben reageerde WBFSH-voorzitter Jan Pedersen op de vraag wanneer het KFPS een uitnodiging van het WBFSH kan verwachten.

“We hebben nooit stamboeken uitgenodigd”, aldus Jan Pedersen. “Stamboeken kunnen zich bij ons aanmelden, waarna wij zullen nagaan of het stamboek zich bezighoudt met de fokkerij van paarden voor één van de Olympische disciplines. Destijds wekte het KFPS die indruk onvoldoende.”

Ondertussen heeft de Friese hengst Anders 451 als eerste Fries gedebuteerd op de WEG van Normandië  en ligt het in de planning dat hij in 2016 voor Zuid-Afrika zal deelnemen aan de Olympische Spelen van Rio.

“Het KFPS kan altijd een nieuwe aanvraag indienen”, zegt Pedersen. “Dan zullen we het stamboek opnieuw waarderen.”

Bron: Horses

3 reacties op “WBFSH: ‘KFPS kan een nieuwe aanvraag indienen’

  1. jongkwpn

    Beste Allen,

    Paarden sport in welke klasse, zal altijd gevoerd dienen te worden door paarden uit een aansprekend warmbloed stamboek! Als we alles op deze hoogte gaan toestaan is het eind zoek! Laten zorgdragen.

  2. Hooghoudt

    @jongkwpn : u heeft volgens mij te diep in het glaasje gekeken..

  3. Friezenpower

    @ jongkwpn, het leuke is!! Friezen zijn warmbloeden! Wetenschappelijk onderzocht!!!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant