Amerika wint eerste wedstrijd in Nations Cup dressuur

Amerika wint eerste wedstrijd in Nations Cup dressuur featured image
Adrienne Lyle met Salvino Foto SusanJStickle.com.
De Amerikanen wonnen in eigen huis de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen van de Nations Cup serie. Op het Global Dressage Festival in Wellington werden de Canadezen royaal verslagen. Het Australische team kaapte verrassend het brons weg voor het Spaanse team. Voor deze eerste wedstrijd waren de landenteams samengesteld uit Zware Tour en Lichte Tour combinaties.

Na de Grand Prix en de Special had het Amerikaanse team 452.327 punten. Vooral de persoonlijke record scores van Adrienne Lyle en Salvino droegen bij tot de overtuigende winst. Lyle kwam met de elfjarige Sandro Hit-zoon in de Grand Prix op 76.478% en in de Special tot 76.894%. Sabine Schut-Kery en haar San Remo-zoon Sanceo werden twee keer tweede met 73.1095 en 72.872%.

Streepresultaat voor Holzer

Olivia LaGoy-Weltz was met Lonoir (v. De Noir) de derde Amerikaanse met twee derde plaatsen. De nieuwbakken Amerikaanse Ashley Holzer had het streepresultaat met Havanna 145 (v. Hochadel) voor het team.

Team Canada

Team Canada werd met 424.855 punten tweede. Het team bestond uit Brittany Fraser en haar dertienjarige Tango-zoon All In, Megan Lane met Caravella (v. Contango), Jill Irving en Degas 12 (v. De Niro) en Diane Creech op Chrevis Christo (v. Chrevi’s La Vi). Alle vier uitkomend in de Zware Tour.

Brons voor Australië

Het brons ging verrassend naar Australië met 396.743 punten. Kelly Lane bezorgde haar team genoeg punten met haar Lichte Tour-paard Furst Amante (v. Furst Piccolo) om de Spanjaarden voor te blijven.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron persbericht ADGF Wellington

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant