Danielle van Mierlo wint GP Kür Zeeland Outdoor

Danielle van Mierlo wint GP Kür Zeeland Outdoor featured image
Danielle van Mierlo met Ucento
Van beginnende ponyruiters tot aan de Zware Tour, alle dressuurliefhebbers kwamen aan bod afgelopen weekend op vijf dagen Zeeland Outdoor in Nieuw en Sint Joosland. Na de overwinning en de tweede plaats in de Grand Prix van zaterdag, moest Marlies van Baalen gisteren Danielle van Mierlo voor laten gaan in de Grand Prix Kür op muziek. Van Mierlo noteerde met BMC Ucento (v. Métall) eens score van maar liefst 73,88%.

Marlies van Baalen had op zaterdag de Grand Prix gewonnen met Miciano (v. Medici) met ruim 71% en volgde daar zelf vlak achter met de pas tienjarige Zigeuner DVB (v. Gribaldi), die nog niet zo lang op dit niveau acteert. Voor de Kür had ze de Gribaldi-zoon gezadeld en reed hem naar een score van 72,25%. Danielle van Mierlo gebruikte de wedstrijd in Zeeland als voorbereiding op het CHIO in Aken, dat komend weekend plaatsvindt en waarin ze aan de start komt in de internationale U-25.

Voor Dinja van Liere, die een heel druk weekend had met verschillende paarden in Zeeland, was er een zege in de U-25 op zondag. Met Hexagon’s Variety, die haar debuut maakte op dit niveau, kwam ze tot een score van ruim 65%. “Variety is echt mijn projectje. Het is niet het meest makkelijke paard qua lijf, maar ik wil graag een keer Grand Prix met haar starten. Ze liep liep een hele fijne proef, dus dat zit er wel in”, blikt Van Liere blij terug op de verrichting van de Rubiquil-dochter.

In de Prix St. Georges boekte Van Liere zaterdag een overwinning met Adonie, eveneens een Rubiquil-nakomeling. Op zondag moest ze in de Kür op muziek nipt haar meerdere erkennen in Hans van Bedaf, die met Bond’s Painting (v. OO Seven) een score neerzette van ruim 74%.

De Intermédiare I van zondag kwam met 70,13% op naam van Rosalie Mol en Legend (v. Likoto xx). Hiermee bleef ze Stephanie de Frel met Carstenwaard (v. Don Schufro) net voor. De Frel schreef eerder ook al de tweede proef van het ZZ-Zwaar van zondag op haar naam, na de tweede plaats in de eerste proef. Dit deed ze met VMF Zanyo (v. Turbo Magic).
Geert-Jan Raateland kwam alleen aan de start in de eerste proef van het ZZ-Zwaar en boekte hierin een duidelijke zege. Met Buck RDH (v. Santano) noteerde hij bijna 70% en bleef zo de concurrentie maar liefst 7% voor.

Bekijk hier alle uitslagen.
Lees woensdag meer over deze wedstrijd in De Paardenkrant.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant