Hattrick voor Marten Luiten

Hattrick voor Marten Luiten featured image
Marten Luiten met Fynona Foto: Nhphoto / Norine Habekothé
Een uitstekende rit in de kür op muziek voor junioren leverde Marten Luiten vandaag de derde zege op rij op. Met de Ampère-dochter Fynona scoorde hij 75,625%, genoeg om zijn Spaanse concurrente Natalia Bacariza Danguillecourt en Dhannie Ymas (v. Don Crusador) anderhalve procent voor te blijven. Bij de young riders eindigde 

De proef van Luiten en Fynona werd gekenmerkt door een zeer goede galoptour. De merrie maakt veel indruk met haar groot gesprongen changementen en loopt met gemak de zijgangen door. Op de scorelijst van de combinatie waren slechts twee cijfers lager dan een zeven te vinden, een 6,5 voor de keertwending en een 6,5 voor de schouderbinnenwaarts rechts.

Schreur vierde

Maybrett Schreur eindigde met de Sandreo-zoon Florijn H net buiten de top drie. Haar foutloze kür leverde 69,425% op. Naast Luiten en Bacariza Danguillecourt moest ze ook de Deense amazone Maria Mejlgaard voor zich dulden.

Pech voor Carlijn Vaessen

Young rider Carlijn Vaessen begon CDI Exloo met overwinningen in de landenproef en individuele proef, maar moest zich terugtrekken voor de kür omdat haar Ampère-zoon Fossbury niet helemaal fit was. Alexa Westendarp profiteerde daarvan en won de kür met 73,300%. Rachelle Buining reed Rhythm and Blues (v. Welt Hit II) met 72,075% naar plaats twee.

Uitslag junioren.
Uitslag young riders.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant