“Eergisteren hebben we met Marieke om de tafel gezeten en heeft ze kenbaar gemaakt graag een nieuwe stap in haar carrière te maken. Het is leuk om te zien dat iemand zich zo heeft doorontwikkeld. Daar kunnen wij niet anders dan achterstaan”, zegt de trainster.
Goed gevoel
Werner onderstreept dat ze Van der Putten zal missen, maar kijkt ook vooruit. “Het is voor ons ook een leuke stap om weer met een nieuw persoon verder te gaan en het traject dat Marieke heeft doorlopen opnieuw mee te maken. We beginnen hier met een goed gevoel aan.”
Positief verrassen
Een geschikte vervanger heeft Werner nog niet op het oog. Ze blijkt zich daar ook nog niet mee bezig te hebben gehouden. “We houden er niet van om ruiters bij andere stallen weg te trekken en het openstellen van de vacature biedt iedereen de kans te reageren. Dat kunnen bekende ruiters zijn, maar misschien reageren er ook wel een aantal waar ik nog nooit van heb gehoord, maar ons positief verrassen. Heel eerlijk gezegd had ik ook nog nooit van Marieke gehoord toen ze hier begon en moet je kijken hoe bekend ze nu is.”
Mailbox ontploft
Dat de vacature inmiddels door paardenminnend Nederland is opgepikt is Werner niet ontgaan. “Ik keek net even op mijn telefoon naar mijn mail en inmiddels is mijn inbox al ontploft met allemaal reacties, super leuk. We hebben de komende tijd wat te doen”, lacht Werner.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl
