De juryvoorzitter hoorde veel ruiters en trainers klagen over de jurering. Ze vonden dat de juryleden te weinig internationale ervaring hadden. Met name werd er veel geklaagd over de punten van Kimberly Herslow en Rosmarin, die de Prix St. Georges wonnen. Vier van de vijf juryleden gaf het duo meer dan 70%. De hoogste score kwam van de Duitse Evi Eisenhardt, die Herslow beloonde met een percentage van 73,684. Het Nederlandse jurylid Monique Peutz-Vegter gaf het duo 67,500%. Er was dus ook een groot verschil tussen de gegeven scores.
Bij deze bijeenkomst hebben de juryleden met Katrina Wüst, Uwe Mechlem en Dieter Schüle de video’s van de proeven van de Amerikaanse ruiters uit de top vijf bekeken ter voorbereiding voor de grote wedstrijden van vandaag.
Bron: Dressage news


Dressuur zal een eeuwige discussie zijn,interpretatie van het onder deel dat moet gereden worden als ook de houding van paard en ruiter.Ik denk dat er altijd meer en meer belangen komen bij kijken.Wel dat alles in het voordeel van de ruiter moet bekeken worden,en alleen punten moet aftrekken voor de fouten die gemaakt worden.Daar sommige jury leden een slecht onderdeel nemen voor gans het parcour.Maar het dressuur sport blijft altijd tafel sport,daar worden de prijzen soms verdeeld.