Carinèè springkampioen van Limburg

Carinèè springkampioen van Limburg featured image
Foto Yvonne Termeer
Vanmiddag werd in Sevenum tijdens de Centrale Keuring van Limburg de Caretano-dochter Carinèè (mv. Carthago) algemeen kampioen van de springgefokte merries. In de finale werd ze verkozen boven El Cate (Cantos x Calvin Z), die eerder kampioen bij de driejarigen werd.

Carinèè eindigde ’s ochtends in de finale van de vier- tot en met zevenjarigen op de tweede plek, maar omdat de koploper, Dreambrina (Verdi x Rossini) uit de provincie Noord-Brabant kwam werd ze Limburgs kampioen bij de oudere springpaarden. Carinèè is een hoogbenige merrie met veel ras en een atletisch model. Ze is nog in eigendom van haar fokker A.P. de Wit uit Reuver. De schimmelmerrie stroomde in via de IBOP, waar ze ster werd met tachtig punten voor exterieur en 77 punten voor haar test.

De driejarige El Cate van Stal Hendrix uit Kessel werd gefokt door J. Dresen uit Valkenburg. De bruine merrie zou wat meer formaat mogen hebben, maar ze is een charmante verschijning en heeft veel uitstraling. Reservekampioen bij de driejarigen werd de Cardento-dochter Elwica DN (mv. Ahorn) van Houwen Sporthorses en J. van Meever. Zij liep al een EPTM-test, waar ze 76,5 punten vergaarde.

El Cate en Elwica kregen een uitnodiging voor de nationale merriekeuring in Ermelo.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant