In deze aflevering van HorsesTV zitten niemand minder dan Dinja van Liere en Eugène Reesink aan tafel bij presentator Mirjam Hommes. De Grand Prix-amazone die brons haalde op het Wereldkampioenschap dressuur in Herning in 2022 praat over de paarden die zij momenteel rijdt, van de opleiding van de jonge paarden tot de toppers waarmee ze binnenkort weer in de ring hoopt te verschijnen. De samenwerking met hengsteneigenaar en dressuurpaardenhandelaar Eugène Reesink is daarbij zeer belangrijk, want hij heeft veel van haar wedstrijdpaarden in eigendom.
Eugène Reesink vertelt op zijn beurt over het eigenaarschap, waarom hij een ruin als Vita di Lusso – die als ruin dus niet zichzelf terugverdient met dekgelden – toch aanhoudt voor de wedstrijdsport. En hoe hij graag meer positiviteit in de paardenwereld zou zien en daarom erg blij is met de aanstelling van Patrick van der Meer als bondscoach. Het duo praat verder over de carrièreplanning van de paarden, hoe Dinja ernaartoe werkt om weer met haar toppaarden in de ring te verschijnen en hoe de weg richting de Olympische Spelen in Parijs eruitziet.
Tafelgasten
Mirjam Hommes
Presentator HorsesTV
van Liere Dinja
Prix-amazone Grand
Reesink Eugène
Hengstenhouder eigenaar en dressuurhengsten
is een van: HorsesTV productie
Premium-artikelen en HorsesTV-uitzendingen zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.
Verder lezen?
Voor 6,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Klik op de button voor de mogelijkheden.
Meld je aan voor Horses Premium (6,50 per maand)
Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen bekijken.
Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een Meld je aan voor Horses Premium (6,50 per maand)