Uitslagen

Zwolle
Herning
Le Mans
Helsinki
Le Lion d’Angers

Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 oktober 2018

Dit weekend is het wereldkampioenschap voor jonge eventingpaarden in het Franse Le Lion d’Angers. Voor Nederland rijden Merel Blom, Janneke Boonzaaijer en Sanne de Jong mee bij de zesjarigen en Andrew Heffernan bij de zevenjarigen. Ook staan er twee wereldbekerwedstrijden op de kalender. In Herning is de eerste wedstrijd voor punten voor de dressuurruiters, de springruiters rijden hun tweede in Helsinki. In Zwolle is de eerste editie van Jumping Zwolle met wedstrijden tot en met 3*-niveau. Ook in Nederland is dit weekend een CSI2* in Kronenberg. Verder wordt er gesprongen in El Jadida, Vilamoura, Herning, Lier, Michalowice en Chevenez. Een groot aantal Nederlandse dressuurruiters reizen naar het CDI in Le Mans. En komen Oranje ruiters in actie op het CCI in Bicton en de Endurancewedstrijd in Tartas, Frankrijk.

Herning CDI3*/ CDI-W/ CDIAm Denemarken – 17 t/m 21 oktober 2018 dressuur
Tel: 0045-87475400
E-mail: info@worldcupherning.dk
Website: www.worldcupherning.com
CDI-W
Saskia Maertens (Asten) – Legend Of Loxley
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagons Double Dutch
CDI3*
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagons Denzel

Le Mans CDICh-A/ CDI2*/ CDI3*/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDIY/ C Frankrijk – 18 t/m 21 oktober 2018 dressuur
Tel: 0033-243896693
E-mail: philrossi@orange.fr
Website: pole-europeen -du-cheval
CDI3*
Agaath Van der Lei (Uden) – VRBgroup’s Caron
CDI2*
Petri Bax (Zaltbommel) – Esteban
Mark van de Donk (Terschuur) – Duppie
Jonna Schelstraete – Van den Ham (Gemonde) – CSI, Grand-Charmeur
Karen Nijvelt (Hoeven) – Caramba, Elysias
CDIU25
Yoeki Bos (De Hoef) – Vivaldi
CDIY Young Riders
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) – Primeval Brittsion
Aimée Meddens (Haarlem) – Equitop Torricelli LS
Bo Oudhof (Nijeberkoop) – Colt Sollenburg
Carlijn Vaessen (Wezep) – Fossbury
CDIJ junioren
Jessica Poelman (Aalsmeer) – Zamora
Coco Soffers (Nispen) – Global’s Formidable
Pem Verbeek (Waalre) – Fernando Torres
CDICh children
Lynn Corts (Nieuwkoop) – Femme Fatale of Wild Rose Stables
Amber Schelstraete (Gemonde) – Burberry
CDIP pony’s
Nina Bakel (‘s-Hertogenbosch) – Mastro’s Night And Day
Lynn Corts (Nieuwkoop) – Tycho of Wild Rose Stables
Lara van Nek (Wijdewormer) – Baumann’s Despino, Brouwershaven’s Nairobi
Noa van Rijbroek (Sint-michielsgestel) – Cezanne de Luxe
Micky Schelstraete (Gemonde) – Elin’s Noncisdador, Schierensees Mithril
Julia Willemsen (Bergharen) – Movie Star

Helsinki CSI5*-W/ CSI1* Finland – 17 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 00358-500302888
E-mail: tom.gordin@helsinkihorseshow.fi
Website: www.helsinkihorseshow.fi
CSI5*-W wereldbeker
Maikel van der Vleuten (Someren) – Arera C, Dana Blue
Jur Vrieling (Holwierde) – Dallas VDL, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P., Zypern III

El Jadida CSI4*-W/ CSI1* Marokko – 18 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 00212-537566656
E-mail: contact@salonducheval.ma
Website: www.salonducheval.ma
CSI4*-W
Sander Geerink (Gelselaar) – Donner IK, Expert, Gran Canyon van HD
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Vanda Hermes
Henk van de Pol (Eindhoven) – Escape, Looyman Z
CSI1*
Sander Geerink (Gelselaar) – Gangster
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Vanda McLaren
Henk van de Pol (Eindhoven) – Hello Boy

Zwolle CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Nederland – 18 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 0031-6546672667
E-mail: info@jumpingzwolle.nl
Website: www.jumpingzwolle.nl
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Urane de Talma
Remco Been (Winterswijk Miste) – Eurocool’s Apple, Mine That Bird!, VDL Holland Vd Bisschop
Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Fernando
Bart Bles (Babberich) – Comino, Evabellie W, Israel v/d Dennehoeve
Lennard de Boer (Nieuwleusen) – Dento, Foudre F
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, Doreusa, Frasiér
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Casparo, Vampire
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Quilon
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Diesel, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Kim Emmen (Raamsdonk) – Delvaux, Eclips, Flock
Jarno van Erp (Oss) – Al Capone, Bon Giorno Go, Bugatty Go
Henk Frederiks (Wapserveen) – Carel Van Donderen, Gweldorado sw
Michael Greeve (Veeningen) – Big Star JR KZ, Dolce M, Easy does it
Demi van Grunsven (Handel) – Farmgraaf, Tinka’s Hope
Jens van Grunsven (Erp) – Cika, Doma Sue
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Contara 15, Dacaro
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Entertainer, Fair Field, Fjury V
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Famke, Fido Dido HDH
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Accent Z, Dalton
Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Brego R’n B, Space Girl 4
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof’s Baccarat, Sterrehof’s Edinus
Kristian Houwen (Wanssum) – Edinburgh
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Donnafugata, Europa, Zizi Donaldson BH
Suus Kuyten (Laren Nh) – Dallas Du Domaine Z
Megan Laseur (Soest) – Crazy Girl
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Felisa
Amber Meijer (Muntendam) – KM Fajah
Gerben Morsink (Enschede) – Navarone Z, Rapidash
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Elianca
Pim Mulder (Dalfsen) – BCO Milton Z, Ferano
Lisa Nooren (Maastricht) – Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) – Dalvaro RK, Ferdinand, Freya
Peter Olthof (Langeveen) – Dokyra Fortuna, Shakira Z
Aniek Poels (Swolgen) – Evivera, Quick Hamlet
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel’s Amberlina, Van Schijndel’s Dominus
Kirsten Rikkert (Enter) – Entertainer, Winde R.A.G.
Fabienne Roelofsen (Raalte) – Canto Bruno
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Capetown, D’Angelo, G.AS-Bombay
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock’s Champions Ludwig
Ben Schröder (Tubbergen) – Coup de Foudre V., Davino O, Ezra Van W
Frank Schuttert (Ommen) – Blind Date 31, Check Out, Claus Dieter
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – Euro EHS, Ivan R
Eric van der Vleuten (Someren) – Djoost Again, Snoes
Eric van der Vleuten jr. (Someren) – Casantos
Roy Weel (Rouveen) – Mr. Europe
Albert Zoer (Echten Dr) – Florian, Freedom, Heechhiem’s Cancun VDM
CSI1*
Anne Bakker (Wapserveen) – First Lady VDP, High Five
Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Hermelien GJB
Naomy Bonvanie (Enschede) – Eminence
Isabelle Boon (Bosch En Duin) – Forlan van de Sprengenberg, Gigant
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) – Jillz Z
Jeroen Broek (Veeningen) – Donate, Henri d’Usance
Jeanette Corbeek (Wekerom) – Eternal Flame
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Dynamite, Grey River
Mathijs Dekker (Epe) – Hertog-Jan Weering
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Fadoretto
Bart Haselbekke (Wierden) – Dorus
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Daro H
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Dirty Harry
Gert van den Hof (Slagharen) – Eldorado VDL
Rob Kappert (Broekland Ov) – Hero
Anne Klein (Hattemerbroek) – Ginger
Jolijn Klomp (Zwolle) – Free Willy
Suus Kuyten (Laren Nh) – Folinda
Megan Laseur (Soest) – Celine
Tonny Leeuwen (Arum) – Empafee BN
Jaimy Leusink (Hulshorst) – Ginger
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Haya
Emmelie Melssen (Blokker) – Formel Eins
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Happy Girl 42
Pim Mulder (Dalfsen) – B.C.O Furioso Z, Fabrice
Peter Olthof (Langeveen) – Diablo Blue HS
Kirsten Rikkert (Enter) – Gross R.A.G.
Madée Schuttenbeld (Almelo) – George Z.G., Piccolo R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Double Dutch, Quatre Bras VDL
Marijn Soetekouw (Heeten) – Cianne
Hyke Voorn (Ruigahuizen) – Elisabeth Stables Vanety
Esmee Westerink (Hattem) – Findorado VDL
Jessie Wiefferink (Wierden) – My Lady 179
Harrie Wiering (Overlangel) – Fantasy Colada
Johan Worst (Kootwijkerbroek) – Gorgeous vera ws
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Elegant Hero Z
Remco Been (Winterswijk Miste) – Gouverneur
Bart Bles (Babberich) – Hero Vigo
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) – Coco Chanel
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Ogano Girl Z
Stefanie van den Brink (Bocholt) – Harley D
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Hirolka Blue Ryal K.
Kim Emmen (Raamsdonk) – Gikke
Henk Frederiks (Wapserveen) – Wise Stables Giganta
Michael Greeve (Veeningen) – Eurohill’s Ghicka-Molga
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Goldstar
Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta
Jens van Grunsven (Erp) – Greatlight
Hessel Hoekstra (Lelystad) – For Gold
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Gillion ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Hasta La Vista
Marc Houtzager (Rouveen) – Claire
Kristian Houwen (Wanssum) – Spring Key SR Z
Suus Kuyten (Laren Nh) – Gacarla VDL
Megan Laseur (Soest) – Lavida
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Holy Moley
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Graziano
Pim Mulder (Dalfsen) – Gondola B
Aniek Poels (Swolgen) – Diserta
Fabienne Roelofsen (Raalte) – Layton
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Graniet ES
Gerco Schröder (Tubbergen) – Alfa Nero
Ben Schröder (Tubbergen) – Grodino
Frank Schuttert (Ommen) – Guus HS
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Guru
Jan Schuttert (Ommen) – Good Farming HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – Hamora O
Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Hero
Roy Weel (Rouveen) – Hunter
Harrie Wiering (Overlangel) – Gweedore vd Groote Kamps Z
Johan Worst (Kootwijkerbroek) – High Society WS

Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal – 15 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 00351-917600969
E-mail: info@vilamouratour.com
Website: www.vilamoura.com
CSI3*
Robin Bril (Westendorp) – Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) – Arlando, Cuba Libre, Evarado
Kevin Jochems (Sevenum) – Billy Penny, Edgarrento, Enjoy, Famous H, Grandino H, Kyamant van ’t Spieveld
Patrick Lemmen (Koningslust) – Concret ESC, Eline-Maria M, Giruso H, Jolie Fleur
Johnny Pals (As) – Arco Darco Z, Captain Cooper, Empire, Fernando BH
Liana Peters (Sevenum) – Soul Sister
Leon Thijssen (Sevenum) – Cristello H, Donique, Eligius, For President, Illinois Z
Mans Thijssen (Sevenum) – Punjab, White Socks
Mel Thijssen (Sevenum) – Ambler Gambler, Cartolana 2, Enrique, Fhilavska, Gladstone
Sanne Thijssen (Sevenum) – Bacardi, Bulavsco, Carinja, It’s Me
Charlotte Verhagen (Schoorl) – Abache HL, A’Lee Springpower BH, Mr. Pancake BH
CSI1*
Mans Thijssen (Sevenum) – Happy
CSIYH1*
Patrick Lemmen (Koningslust) – Contharinia, Hugo Boss
Johnny Pals (As) – Gilana Maria
Mel Thijssen (Sevenum) – Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) – Hi There, Tylientje Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) – Carlotta, Gilana Maria, Grand Beau

Herning CSI1*/ CSI3*/ CSIJ-A/ CSIP/ CSIP Denemarken – 17 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@worldcupherning.com
Website: www.worldcupherning.com
CSI3*
Bart van der Maat (Itzehoe) – Cassirano Del Rilate, Oak Grove’s Enkidu
Claudia Verburgt (Hoogeloon) – Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
CSI1*
Bart van der Maat (Itzehoe) – Quantino
Paris Morssinkhof (Hierden) – Golisa
CSIJ-A junioren
Paris Morssinkhof (Hierden) – Bayamo
Skye Morssinkhof (Hierden) – G-Vingino-Blue
Collin Zwartjens (Raalte) – Elissimo
CSIP pony’s
Milan Morssinkhof (Hierden) – Grandiosa S
Meike Zwartjens (Raalte) – Ziggy Zen V.D.K.
CSIP pony’s
Skye Morssinkhof (Hierden) – Carrick 13
Joyce Wolters (Montfort) – Karl van Orchid’s

Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 18 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Farino, Fliere Fluiter
Jurre van Bommel (Ruurlo) – Acky M, Ebell-Avant, Edmond
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Emil, Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Christiano, Kimmel SCF
Rob Heyligers (Asten) – FFw88
Martine Gramsbergen – Hoekstra (Pietersbierum) – Beat it GH, Zippit GH
Philippe Houtackers (Weert) – Concano
Yves Houtackers (Weert) – Ginger-ale
Tristan Marchal (Someren) – Sambucca
Joost Martens (Helmond) – El-Rapide
Tom Martens (Ospel) – Fleetwood, Jiamante Van Essene
Iris Michels (Liessel) – Wishkarla
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Itcho Van ’t Ruytershof
Maud Roosendaal (Doetinchem) – Universo
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Dior B, Elixer Blue, For the Moment
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – El Clarimo, Elba-Montanja
Anneke Niels – Van Wijngaarden (Didam) – Freya
CSI1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) – Eiger B
Marleen van der Burg (Neede) – Harold B
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Alieone
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Galanda Mara TH
Philippe Houtackers (Weert) – One Man
Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Great-Tikila J
Jorn van Kuijk (Langeweg) – Ancroyable, Logtenburgs Goldy Shot
Joost Martens (Helmond) – Molokai
Iris Michels (Liessel) – Cristal Utopia Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Gino
Laura Scheepers (Sevenum) – Dutch, Jamaica W
Ralph Slaats (Waalre) – Fabio
Zoï Snels (Geesteren Gld) – Hernandez TN
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Famariloma
CSIYH1*
Marleen van der Burg (Neede) – Hanassi
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday
Rob Heyligers (Asten) – Go Go, Hoe heet ie
Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Can Fly Z, I’m Gold
Jorn van Kuijk (Langeweg) – Grandioso B
Joost Martens (Helmond) – Maybel ‘E’
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Dubai
Ralph Slaats (Waalre) – Infinity
Zoï Snels (Geesteren Gld) – Highway TN, Malibu Z
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Hummer, Redmill Jahzara

Lier CSI2*/ CSIYH1* België – 18 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) – Figaro
Tamara Danning (Wouw) – Fantasia, Firebird, Geronimo, Jeepiler
Bas Moerings (Roosendaal) – Fasther
Eline Moerings (Roosendaal) – Bardesther
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Kriskras DV, Kruella DV
CSIYH1*
Bas Moerings (Roosendaal) – Hervesther
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Mc Gregor van Turbeek

Michalowice CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen – 18 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 0048-607797030
E-mail: zawody@kjkszary.pl
Website: www.kjkszary.pl
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) – Flyer S
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) – Flierefluiter, Gracia, Herre
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) – Indigo Blue

Chevenez CSI2*/ CSI1* Zwitserland – 18 t/m 21 oktober 2018 springen
Tel: 0041-324767020
E-mail: csi@oeuvray-smits.ch
Website: www.oeuvray-smits.ch
CSI2*
Niels Bulthuis (Kinrooi) – Blue Silver, Corvado von Hof, Lantaro von Hof
Peter Bulthuis (Echt) – Freebird, Genereux Fortuna
CSI1*
Jasper Bulthuis (Kinrooi) – Gucci Flamingo
Niels Bulthuis (Kinrooi) – Little Firebird

Le Lion d’Angers CH-M-YH-CCI1*/ CH-M-YH-CCI2* Frankrijk – 18 t/m 21 oktober 2018 eventing
Tel: 0033-241603622
E-mail: j.guyot@isle-briand.fr
Website: www.mondialdulion.com
CH-M-YH-CCI1* WK 6-jarige eventingpaarden
Merel Blom (Aalten) – Lucky You 7
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Halida
Sanne de Jong (Aalsmeer) – Hatary MBF
CH-M-YH-CCI2* WK 7-jarige eventingpaarden
Andrew Heffernan (Cheshire) – Gideon

Bicton CCI1*/ CIC1*/ CIC2* Groot-Brittannië – 18 t/m 21 oktober 2018 eventing
Tel: 0044-1392441162
E-mail: tessamg@btinternet.com
Website: www.bdwp.co.uk
CCI1*
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) – Oki Doki BH
CIC1*
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) – Hellios BH
Maaike van Wijk (Nr Buntingford Uk) – Prospect Howzat
CIC2*
Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Ekino

Tartas CEI1* 90/ CEI2* 120/ CEI2* 120 Frankrijk – 19 t/m 20 oktober 2018 endurance
Tel: 0033-558734465
E-mail: ouspins@ouspins.fr
CEI2* 120
Carmen Römer – Theunissen (Landgraaf) – MK DARIUSZ

Horsetelex results

 

 

 

 

Verklaring wedstrijdcodes

C = Concours J = Junioren D = Dressuur R = Reining
I = Internationaal YR = Young Riders E = Endurance V = Voltige
O = Landenwedstrijd A = Mennen S = Springen
P = Pony’s C = Eventing PE = Aangepaste sporten