De Nederlandse deelnemers die aan de start gaan komen op het WK mennen voor tweespannen in Lipica (Slowakije) zijn bekend. Na de observatiewedstrijden op het NK in Hulsberg en het CAI Beekbergen heeft bondscoach Harry de Ruijter zijn selectie bekend gemaakt. De Nederlandse afvaardiging bestaat uit Geert Dijkhof, Stan van Eijk, Tom Engbers, Antonie ter Harmsel en Tristan Verheijen.
Harry de Ruijter gaat met vooral jonge menners op stap. Voor Stan van Eijk en Geert Dijkhof wordt het hun eerste wereldkampioenschap. Ter Harmsel en Verheijen waren er in 2015 al bij. Tom Engbers is terug van weggeweest nadat hij op het WK in Conty in 2011 lid was van het Nederlands team dat goud won en daarnaast ook individueel brons mee naar huis mocht nemen.
WK-team
Stan van Eijk, Tom Engbers en Tristan Verheijen zijn aangewezen voor het team. Nederlands kampioen Antonie ter Harmsel en Geert Dijkhof komen individueel aan de start waarbij Ter Harmsel als eerste teamreserve is aangewezen.
Het WK wordt van 20 tot en met 24 september in Lipica (Slowakije) verreden.
Bron: KNHS

