Mooie ceremonie bij uitreiking titel Reitmeister aan Michael Jung

Mooie ceremonie bij uitreiking titel Reitmeister aan Michael Jung featured image
Foto: Arnd Bronkhorst/ www.arnd.nl
Gisteren kreeg Michael Jung bij de de Stuttgart German Masters de eretitel Reitmeister toegekend. Met zijn 34 jaar is de drievoudig Olympisch kampioen daarmee de jongste paardensporter met deze titel. Toen Jung aan het einde de microfoon in handen kreeg maakte hij daar dankbaar gebruik van om zijn ouders, zijn team en iedereen die hem heeft gesteund te bedanken.

De meervoudig Wereld-, Europees en Olympisch kampioen staat al jaren bovenaan de wereldranglijst eventing en is volgens de omroeper een inspiratie voor andere ruiters, paardenvrienden en toeschouwers.

Bijzonder

Jung heeft de titel niet alleen te danken aan het feit dat hij ’s werelds meest succesvolle eventingruiter is, ook als internationaal springruiter en als instructeur heeft Jung een opmerkelijke reputatie. Alleen instructeurs en ruiters die aan zeer hoge criteria voldoen komen in aanmerking voor de eretitel Reitmeister.

34 Reitmeisters

Vier jaar geleden werd voor het laatst de titel Reitmeister uitgereikt, toen aan Ingrid Klimke en springruiter Achaz von Buchwaldt. Met Jung staat het aantal nog levende Reitmeisters op 24, maar het was de 34-ste keer dat de eretitel werd uitgereikt.

 

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant