Bruggink en Schröder op podium Youngster Tour Finale

Bruggink en Schröder op podium Youngster Tour Finale featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Het werd een Nederlands feestje in de Youngster Tour Finale in Oldenburg zojuist. Gert-Jan Bruggink eiste zojuist de zege op in de rubriek over 1.40m met barrage en Gerco Schröder eindigde met slechts 002 seconden verschil op de tweede plaats. 

Bruggink zat in het zadel van de Calato-zoon Casparo en kwam in de barrage in 34.94 seconden aan de finish.
Schröder zadelde Glock’s Debalia voor deze rubriek en stuurde de dochter van Numero Uno in 34.96 seconden over de eindstreep.

Jörg Naeve zette de beste thuisprestatie neer. Met D’Accord legde de Duitse ruiter de barrage foutloos af en klokte af op 35.46 seconden.

De top 5 werd verder compleet gemaakt door de Duitsers Holger Wulschner met Catch Me T op de vierde en Hendrik Dowe met Forlando op de vijfde plek.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant