Jazz en Vivaldi hoog op Duitse fokwaardeschatting

Jazz en Vivaldi hoog op Duitse fokwaardeschatting featured image
Jazz met Kirsten Beckers - Foto: Paardenkrant-Horses.nl/Melanie Brevink
De KWPN-hengsten Jazz en Vivaldi staan hoog op de Duitse fokwaardeschatting. Jazz staat op de derde plaats in de fokwaardeschatting voor de wedstrijdsport (fokwaarde: 165/85%) en Vivaldi is derde op de fokwaardeschatting voor jonge paarden-beoordelingen (fokwaarde: 169/88%). Klik hier voor uitleg over de scheiding van de twee lijsten. 

Bovenaan de fokwaardeschatting voor de wedstrijdsport staat Breitling W nog steeds bovenaan met een fokwaarde van 173 (betrouwbaarheid: 83%). Hij wordt gevolgd door Don Schufro (v. Donnerhall) met een fokwaarde van 166 (93%).

Bij de top 1-procent (fokwaarde van 145 punten of meer) hoort ook Gribaldi (145/91%). Volgens de berekeningen van de FN hoort de aanvoerder WBFSH-ranking dressuur, De Niro, niet tot de beste 1 procent (fokwaarde: 136/98%).

Benicio bovenaan bij jonge paarden

Voormalig Bundeskampioen Benicio (v. Belissimo M) staat bovenaan de lijst voor jonge paarden-beoordelingen met een fokwaarde van 171 (80%). Gevolgd door Fürstenball met een fokwaarde van 170 (97%).

Naast Vivaldi horen ook Bordeaux (fokwaarde 154/92%), Don Juan de Hus (fokwaarde 164/88%), Krack C (fokwaarde 153/88%) en Vitalis (fokwaarde 151/91%) bij de beste 1 procent (fokwaarde van minstens 148).

Klik hier voor de volledige lijsten (en aanvullende informatie)

Bron: FN/Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant