Smolders zet zegetocht voort in hengstencompetitie

Smolders zet zegetocht voort in hengstencompetitie featured image
Na het winnen van de Grote Prijs van de Winter Equestrian Nights 2013 was het ook Harrie Smolders die in Hulsterlo zegevierde in de Pavo-hengstencompetitie. Hij won bij de zevenjarige hengsten met Okidoki van ’T Gelutt (v. Omar x Lux).

Smolders was de enige zonder fouten in de barrage. Tweede werd Donaat Brondeel met Breemeersen Crescendo die vier strafpunten liet noteren. Bij de zesjarigen lukten het alle acht barrageklanten om foutloos te blijven. De zege ging Brecht Bille en Hunters Scendro op afstand gevolgd door Frederic Vernaet op Tonixe en Ben Schuurmans met Horion de Libersart.

Ook bij de vier en vijfjarigen meldden zich andere hengsten met een foutloos parcours dan tijdens de eerste competitiewedstrijd vorige week. Bij de vijfjarigen waren er 21 foutlozen en de vierjarigen telden 19 combinaties zonder fouten.

Klik hier voor video

klik hier voor uitslagen

Bron: Horses/hengstencompetitie.be

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant