Deense overwinning in Inter I-kür, derde plek voor Maertens

Deense overwinning in Inter I-kür, derde plek voor Maertens featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Allan Skov ging er zojuist op het CDI Kristiansand met de zege vandoor in de Intermediaire I-kür. De Deense ruiter kreeg 72.005% voor zijn optreden met Midtgaardens Showhit en verwees daarmee Alexandra Andresen naar de tweede plaats. Saskia Maertens mocht zich als derde opstellen voor de prijsuitreiking van deze rubriek.

Het was de afgelopen drie dagen stuivertje wisselen voor de top drie combinaties uit deze proef. Skov kwam in de Prix st. Georges vrijdag uit op de tweede plaats met zijn ruin van Sunset Hit met een score van 71.553%. Gisteren eindigde de Deense combinatie in de Inter I-proef op de derde plaats met een totaal van 68.816% en vandaag leverde ruim 72 procent de overwinning op.

Andresen en Belamour

Andresen pakte op deze wedstrijd zowel de eerste als de tweede plaats met Belamour. De Noorse amazone ging vrijdag van start met een overwinning in de PSG met een score van 72.395% en eindigde gisteren in de Inter I-proef op de tweede plaats met 70.711%. Vandaag kwam Andresen een half procent te kort met de goedgekeurde hengst van Belissimo M en eindigde ze opnieuw op de tweede plaats, deze keer met een score van 71.670%.

Maertens

Maertens kreeg met haar Legend of Loxley vandaag een totaalscore van  71.005% en eindigde daarmee, net als vrijdag in de Prix st. Georges, op de derde plaats. Gisteren was het duo goed voor de overwinning in de Inter I-proef met een score van 71.947%.

Top vijf

De op 5 werd verder compleet gemaakt door twee thuisrijdende combinaties. Ellen Birgitte Farbrot kreeg met de KWPN-hengst Tailormade Temptation net geen zeventig procent en mocht zich als vierde opstellen met de Tuschinsky-zoon. Haar landgenote  Linndis-Marie Nordvoll Olsen maakte met Stall-K’s Rofino de op 5 compleet. De negenjarige ruin kreeg 67.510% voor zijn optreden.

Klik hier voor alle uitslagen

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant