CDI Görlitz: Dominique Filion en The Boss debuteren internationaal met 69,5% in Grand Prix

CDI Görlitz: Dominique Filion en The Boss debuteren internationaal met 69,5% in Grand Prix featured image
Dominique Filion met The Boss. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl

Dominique Filion heeft vanaf gisteren drie internationale Grand Prix-paarden op stal: na Hermès-V en Jakarta LE heeft nu ook The Boss (Boston x Louis le Bon) internationaal Grand Prix gelopen. De ruin van Reesink Horses debuteerde gisteren in het Duitse Görlitz niet onverdienstelijk met 69,5% (bij twee juryleden direct over de 70%) en een derde plaats. Op zaterdagavond rijdt Filion de kür met The Boss.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like