Timmermans tweede in Franse Grand Prix-Kür

Margo Timmermans met Utah
Margo Timmermans met Utah
Margo Timmermans reed in Pompadour pas haar derde internationale wedstrijd met haar Métall-zoon Utah. Desondanks kwam ze tot knappe prestaties. Zondag sloot ze haar wedstrijd af met een fraaie tweede plek in de Kür op muziek. Ze realiseerde bijna 72%. Twee dagen eerder finishte ze al als derde in de door Belg Simon Missiaen gewonnen Grand Prix.

“Het liep top”, aldus Timmermans. “Omdat het pas onze derde keer internationaal was, had ik absoluut niet verwacht twee keer in de top drie te kunnen eindigen, maar Utah pakte goed aan en was heel fijn bij de les.”

Het CDI van Pompadour was sowieso erg succesvol voor de grote Nederlandse delegatie die naar Frankrijk afreisde. Bij de pony’s bezette Lisanne Zoutendrijk drie keer een plek in de top drie en sloot ze met Ammaretto haar wedstrijd in stijl af door tweede te worden in de Kür op muziek. Sanne Gilbers pakte de derde prijs in de Kür op muziek voor junioren mee met haar Bud Spencer (v. Biotop). Ook in de rubrieken voor jonge paarden waren er Nederlandse successen. Zowel Joyce Lenaerts (Beukenvallei’s Bink) als Margo Timmermans (Catch Me) wisten een rubriek op naam te schrijven.

Eén reactie op “Timmermans tweede in Franse Grand Prix-Kür

  1. Fan van nederlandse dressuur.

    Er was nog veel meer Nederlandse succes in Pompadour, zoals het persoonlijk record van Christianne Goes in de prix st georges. Tweede met dik 70% en een vijfde plaats voor haar en haar Ultimo in de lichte tour kur met 70,50%. En Petra Logger-Beers werd met Odame K derde in de grand prix kur met net geen 70%.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like