Van den Brink beste Nederlander in GP-kwalificatie Knokke

Van den Brink beste Nederlander in GP-kwalificatie Knokke featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Koen Vereecke ging er zojuist voor thuispubliek met de zege vandoor in de Grand Prix kwalificatieproef op Knokke Hippique. De Belgische ruiter kwam met Fetard de La Pomme in 69.43 seconden foutloos aan de finish van deze rubriek op tijd en was daarmee zowat een seconde sneller dan zijn concurrenten. Stefanie van den Brink was goed voor het beste Nederlandse resultaat, zij werd zeventiende.

Philippe Leoni kwam in de tweede snelste tijd over de eindstreep met Schwyz de La Cense. Het Franse duo klokte 70.28 seconden en was daarmee op zijn beurt een halve seconde sneller dan Guido Klatte, die Qinghai in 70.59 seconden liet finishen en derde werd.

Bruno Passaro en Chicago Z uit Argentinië waren een fractie langzamer dan de Duitse combinatie en moesten genoegen nemen met de vierde plaats voor de Britse Emma Stoker, die met Townhead Campus de top 5 compleet maakte.

Van den Brink zadelde Baronescha voor deze proef en bleef keurig zonder fouten, maar was met 76.41 seconden niet snel genoeg met de dochter van Verdi TN N.O.P. voor een plek in de top tien. Maikel van der Vleuten was de andere Nederlander, die in actie kwam in deze rubriek. In het zadel van Salomon kon Van der Vleuten echter niet foutloos blijven en kwam met vier strafpunten uit op de 33-ste plaats.

Klik hier voor alle uitslagen

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant