FEI start werkgroep voor officials

FEI start werkgroep voor officials featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
De FEI start binnenkort met een nieuwe werkgroep voor FEI officials. Het doel van de werkgroep is de verbetering en de harmonisering van het management van officials. Ook de educatie van FEI officials in alle disciplines zal besproken worden.


De werkgroep zal voorgezeten worden door de Canadees Mark Samuel en start met Brigitte Elise Mathias, Frances Hesketh-Jones Triulzi, Sönke Lauterbach en Peter Bollen als leden.

De internationale clubs van dressuurofficials (IDOC), eventingofficials (IEDOC) en springofficials (IJOC) worden betrokken bij de discussie en zullen geraadpleegd worden bij specifieke vraagstukken.

Op 12 en 13 september zullen de eerste bijeenkomsten van de werkgroep gehouden worden in het hoofdkantoor van de FEI. Begin 2017 zal de volgende bijeenkomst plaatsvinden.

De aanbevelingen van de werkgroep zullen in april 2017 aan de FEI Bureau gepresenteerd worden. Deze kunnen leiden tot het aanpassen van bestaande regels of het invoeren van nieuwe regels.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Eurodressage

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like