Charlotte Dujardin is op dit moment de onbetwiste koningin van de dressuur. Ze verbrak vanavond in de Wereldbeker Grand Prix van de Olympia Horse Show met Valegro haar eigen wereldrecord. De Britse topamazone zette een score van 87,460% op het scorebord.
Het is ook een succesvolle avond voor de Nederlandse dressuurcombinaties. Edward Gal legde met een uitstekende score van 80,120% met Glock’s Undercover N.O.P. beslag op de tweede plaats. De derde plek was met een eveneens mooie score van 77,02% prooi voor Daniëlle Heijkoop en haar Siro N.O.P.
Het lijkt morgenavond een uiterst spannende strijd te worden in de Wereldbeker Kür. Vorig jaar stootte Dujardin de combinatie Edward Gal-Totilas van hun troon met een nieuw Kürrecord tijdens de Olympia Horse Show. Ze zal erop gebrand zijn om deze score van 93,975% morgen opnieuw te verbreken.
Bron: Horses

