Debora Pijpers weg bij Dressuurstal Van Baalen

Debora Pijpers weg bij Dressuurstal Van Baalen featured image
Debora Pijpers met Blof. Foto: Melanie Brevink
Debora Pijpers was de afgelopen zeven jaar als stalamazone en coach in dienst bij Dressuurstal Van Baalen, maar heeft nu te kennen gegeven per 1 december een nieuwe uitdaging aan te gaan. "Ik ga me de komende periode concentreren op mijn afstuderen en ik wil hierna een universitaire master gaan volgen", laat de amazone weten. 

“Ik heb zeven prachtige jaren gehad op DVB en ik kijk hier met een enorm warm gevoel op terug. Er zijn echt dromen uitgekomen! Wat een respect heb ik voor Coby en Marlies, het zijn echt vakvrouwen”, blikt Pijpers terug. “Ik heb besloten dat ik me verder wil gaan ontwikkelen op andere vlakken.”

Succesvol

Pijpers kan terugkijken op een succesvolle periode bij de dressuurstal. Zo won ze teamgoud op het Europees kampioenschap young riders en presteerde ze in de U25 ook sterk, waarbij ze in de FEI ranking in de top 10 stond. Daarnaast coachte ze Demi Vermeulen naar een medaille op de Paralympische Spelen in Rio.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Facebook

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant