Het Canadees Olympisch Comité heeft vandaag bekend gemaakt dat Jill Irving en Delacroix niet van start zullen gaan in Parijs. De Dancier-zoon werd gedurende het laatste trainingskamp niet fit bevonden en het duo zal daarom vervangen worden door Chris Von Martels en Eclips (v. Apache). Ook de bondcoach zal wegens persoonlijk redenen niet aanwezig zijn in Parijs.
Vanwege onder andere logistieke problemen was het niet mogelijk om de vijfde en zesde reservecombinatie op tijd in Parijs te krijgen, waardoor Jill Irving en de Jazz-zoon Genesis nu als meereizende reserve gaan dienen.
Vervanging bondscoach
Om persoonlijke redenen zal de oorspronkelijke Team Chef d’Equipe en Team Manager Christine Peters worden vervangen door Olympiër Brittany Fraser-Beaulieu. Zij zal de ruiters van team Canada in Parijs gaan ondersteunen.
Bron: Persbericht

