Verder mag ook DSP Dominy (v. Diamond Hit) met Therese Nilshagen nog een keer terugkomen. DSP Dominy was in 2017 Bundeskampioen bij de vijfjarige dressuurpaarden. Ook de regerend Bundeskampioen bij de zesjarige dressuurpaarden is door naar de tweede selectie: Revenant(v. Rock Forever NRW) met Rudolf Widmann.
Twee Totilassen van Paul Schockemöhle
Bij de zevenjarigen was Totilas de topleverancier: van hem werden vier nakomelingen aangemeld voor de eerste selectie. Het gaat om Paul Schockemöhles hengsten Total Hope en Top Gear en verder Titolas en Total Recall. De twee Schockemöhle-hengsten zijn door: Weihegold-zoon Total Hope (mv. Don Schufro) en Top Gear (mv. Don Frederico). Beide paarden worden gereden door Schockemöhles stalamazone Isabell Freese.
Meervoudig finalisten Matchball en Sisters Act vom Rosencarree
Andere ‘oude bekenden’ zijn Matchball OLD (v. Millennium) met Stefanie Wolf en Sisters Act vom Rosencarree OLD (v. Sandro Hit) met Dorothee Schneider. Deze zevenjarige ruin en merrie haalden zowel in 2017 als in 2018 de finale van de Wereldkampioenschappen voor jonge dressuurpaarden. Matchball werd 11e in 2017 en 4e in 2018 en Sisters Act 4e in 2017 en 6e in 2018.
De groep van 27 zevenjarigen werd dus precies gehalveerd voor de tweede selectie.
Bron: Horses.nl

