Ga naar hoofdinhoud

Richard Vogel wint Grote Prijs Warendorf weer: nu met Crack

Richard Vogel met Crack Foto: Equitaris.de/dr. Tanja Becker

De Duitse topruiter Richard Vogel stuurde United Touch S vorig jaar in Warendorf naar de winst in zijn eerste (nationale) Grote Prijs. De successen die daarop volgden, onder andere in het FEI Wereldbeker seizoen 2022/2023, waren enorm. De Holsteiner hengst Crack 43 (Cornet Obolensky x Candillo), die vanavond de Grote Prijs won in Warendorf onder Vogel, heeft dus grote hoeven te vullen.

De Grote Prijs van Warendorf voor 8 jaar en oudere paarden met een nette prijzenpot is een relatief nieuwe rubriek op de Bundeschampionate. Geïntroduceerd om het concours ook voor topruiters (financieel gezien) interessant genoeg te houden.

38 deelnemers kwalificeerden zich voor de Grote Prijs, tien haalden de barrage. Het gehele podium werd gevuld door Holsteiners. Op 1 dus Crack van het Holsteiner Verband (0/0/38,72) op de voet gevolgd (0/0/38,74) door de merrie Tokyo (v. Toulon) met Hannes Ahlmann. Derde werd de merrie Greece (v. Mylord Carthago) met Teike Carstensen.

Uitslag

Bron: Horses.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.