Patrick Stühlmeyer wint met Limbus-zoon bij Sires of the World

Patrick Stühlmeyer wint met Limbus-zoon bij Sires of the World featured image
In de 1,40m hoge warm-upronde van de Sires of the Worldrubriek op het WK Jonge Springpaarden in het Belgische Lanaken pakte Duitsland vanmiddag de eerste overwinning. Patrick Stühlmeyer en de tienjarige Holsteiner Lenitas 2 (v. Limbus) wonnen. Bij de zesjarigen domineerde Nederland de hele topvijf.

De grote Sires of the Worldproef staat geprogrammeerd voor morgenmiddag, maar vandaag namen de hengsten het al tegen elkaar op in de warm-up. Stühlmeyer en Lenitas toonden dat ze klaar zijn voor het grote werk met de snelle tijd van 62,53 seconden. België liet niet op zich wachten en claimde de tweede plaats met Jérôme Guery en de Selle Françaishengst Popstar Lozonais (v. Quick Star). De verdere topvijf bleef echter ook Duits met Thomas Brandt en Moosbachshofs Goldwing (v. Goldfever) op drie, Tim Rieskamp-Goedeking met de Zangersheidegefokte Quartz Z (v. Quality Touch Z) op vier en Guido Klatte met Collado (v. Cassini) op vijf.
Gerben Morsink en Vincent Voorn (foto) volgenden de topvijf op met de KWPN-hengst Faithfull (v. For Keeps) en Gestion Priamus Z (v. Pucci).

Bij de tweede kwalificatieronde voor zesjarige paarden presteerde Nederland ook goed. Alle paarden in de topvijf waren KWPN-gefokt met de Douglas-zoon Camillo VDL op kop. Hij liep onder de Ier Neal Fearon naar de eerste plaats. De Britse Anna Beck werd tweede met C Serendipity, een dochter van Tangelo van de Zuuthoeve. Jack Ansems pakte de derde plaats voor Oranje met Cidante (v. Lupicor) terwijl Kim Hoogenraat hem opvolgde met Chelsea (v. Numero Uno). Celebrity VDL (v. Indoctro) werd vijfde onder de Mexicaan Ernesto Canseco.

Bij de tweede kwalificatieronde voor vijfjarigen won de Duitser Jens Goldfuss met Captain Jack 44 (v. Captain Fire). De Belgen Yves Vilain en Nick Verlies werden tweede en derde.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant