Eerste KWPN Online Sales een feit

Eerste KWPN Online Sales een feit featured image
De paarden die de laatste weken in training stonden op het KWPN-centrum in het kader van de KWPN Online Sales werden vanavond virtueel ‘afgeslagen’ aan het einde van de veiling om 18.00u. Twee paarden werden boven de 30.000 euro verkocht.

De Cicero-zoon Emmerson (uit Relena van Cash, fokker M. Smets uit Eersel) begint voor 32.500 euro een springcarrière onder Thom de Koff uit Renswoude nadat hij hem met een goed gevoel uit probeerde op het KWPN-centrum. “Ik wil natuurlijk proberen zo hoog mogelijk te komen met hem. Ik vind dat hij veel vermogen toont, een mooi voorbeen heeft en een goed achterbeen erin heeft. Ik ben zeker heel blij met hem!”

Peter en Carolyn Belshaw uit Engeland kochten ongezien elitemerrie Evita Vienna D (Lord Leatherdale uit Vienna elite Jazz, fokker J.C. Kool en W.M. Dalm-Kool uit Oud-Alblas) voor 30.500 euro. De interesse van Peter ligt meer bij racepaarden maar Carolyn rijdt ook dressuur. “Wij hadden al eerder een Lord Leatherdale met een goed karakter en zochten nog een paard voor de sport dat later eventueel de fokkerij in kan. We kijken er erg naar uit om haar in het echt te zien!”

Vincenzo-dochter Evakarla (ster PROK uit Aytenkarla stb PROK van Lupicor, fokker H.J.W. Stapelbroek uit Vierakker) liep in de finale van de GMB competitie en gaat voor 10.500 euro naar Jeroen Hendriks uit Didam. “Ze zal getraind worden door Nienke van Roekel voor de eventingsport. Ik denk dat het een paard is met potentie hiervoor.”

Bron: Horses/KWPN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like