Niet alleen voor dit merieveulen uit de lijn van de internationale springmerrie Usha van ’t Roosakker werd diep in de buidel getast. Twee merrieveulens leverden 44.000 euro. Dat waren Nanalotte ES (Cumano x Lancer II) en Next Meta (Cornet Obolensky x Quick Star). Deze dochter van Cornet Ololensky – en een volle zus van de KWPN-kampioen Kannan jr. – vertrekt voor dat geld naar de Ierse springruiter Cian O’Connor.
Merrieveulens in trek
De merrieveulens bleken bijzonder in trek. Ook Summer van de Bisschop (Opium JW van de Moerhoeve x Elvis ter Putte) werd voor 36.000 euro afgeslagen aan kopers uit Miami (Verenigde Staten).
32.000 voor wildcard-veulen
Unterwelt van het Gerendal Z (Untouchable x Calvaro Z) was het duurste hengstveulen. Hij kwam via een wildcard in de veiling en werd middels een online-bieding voor 32.000 euro naar Amerika verkocht.
De gemiddelde prijs van de 65 geveilde veulens bedraagt 14.338 euro.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

