Eric Lamaze wint de tweede Challenge Cup

Eric Lamaze
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
De tweede week van het Winter Equestrian Festival is in gegaan in Wellington en daarmee werd ook gisteravond de tweede Challenge Cup verreden. Eric Lamaze won op overtuigende wijze met Rosana du Park waarmee hij vorig jaar twee van de vier Challenge Cup-overwinningen op rij wist te winnen. De Canadees hield de Amerikaanse amazones Laura Kraut en Beezie Madden achter zich.


Maar liefst 24 combinaties hadden zich geplaatst voor de barrage en 20 daarvan gingen van start. Lamaze en de Kannan-dochter Rosana du Park waren de eersten in het parcours en zetten ook direct de winnende tijd op de klokken van 35.58 seconden. Laura Kraut werd met Andretti S net als vorige week tweede. Met de 11-jarige zoon van Corland scoorde ze 36.35 seconden. In 36.66 seconden werd de hengst Breitling (v. Quintero) onder Beezie Madden derde.

De top vijf werd vol gemaakt door Margie Engle met de KWPN’er Indigo (v. Indoctro) en Meredith Michaels-Beerbaum op de Coupe de Couer-zoon Comanche. Beide amazones waren foutloos in respectievelijk 37.67 en 38.92 seconden.

Klik hier voor de uitslag.

Bron Horses/Persbericht

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like