Nog meer successen voor Jur Vrieling

Nog meer successen voor Jur Vrieling featured image
Lorenzo de Luca Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Gisteren behaalde Jur Vrieling al mooie resultaten met de Casall-nazaten Curcuma en Zypern in het Spaanse Gijon. Vandaag voegde hij daar nog een mooie derde plaats aan toe in een bloedstollende twee fasen rubriek over 1,40 meter. Slechts 1,72 seconden zat er tussen de winnares Paola Amilibia en de nummer tien van het klassement Victor Bettendorf.

Het was dus een ware strijd op Spaanse bodem in deze vijf sterren-rubriek. Jur Vrieling wist over twee fasen alle balken in de lepels te laten liggen met Silverstras (v. Quantum). Hij noteerde met de vijftienjarige merrie de derde tijd van 32,33 seconden.

Nieuwe troef

Deze Silverstras is nog maar sinds kort onder het zadel bij Vrieling. Hij startte de merrie voor het eerst begin juli in Geesteren gevolgd door Hickstead eind juli. De Quantum-dochter was daarvoor voor het laatst in de piste verschenen half november vorig jaar met de Italiaanse amazone Aurora Bortolazzi, die haar overnam van Lorenzo de Luca.

Snelste

De zege was voor de Spaanse Paola Amilibia met Notre Star de la Nutria (v. Quick Star). Dit was de enige combinatie die onder de 32 seconden reed. Laura Renwick volgde op de tweede plaats met de KWPN-er Dominant H (v. Heartbreaker). Deze Heartbreaker-zoon werd gefokt door K. Hoorn uit Scheerwolde.

Thijssen in de prijzen

Naast Jur Vrieling mocht Sanne Thijssen ook een prijs in ontvangst nemen in deze rubriek. Zij finishte in 33,74 seconden met Sara Galotiere (v. Ideal de la Loge). Dit was goed voor een elfde plaats. Ook dit is een vrij nieuwe combinatie. Thijssen startte deze elfjarige merrie voor het half maart in Arezzo.

Klik hier voor de uitslag.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant