De Ierse ruiter Cian O’Connor heeft gisteren met zijn nieuwe paard Unique (v. Indoctro) de 1,50m Diamond Tour gewonnen tijdens de Magna Racino Spring Tour 2013. Met een royale voorsprong wist hij de concurrentie voor te blijven. Bart Bles was met een tiende plaats de beste Nederlander.
O’Connor reed de inmiddels twaalfjarige Unique, die hij sinds begin dit jaar van Nick Skelton heeft overgenomen, in 70,22 seconden naar de overwinning. Bijna vijf seconden sneller dan Sascha Kainz, die met Timble des Cino Chenes (v. Kannan) in 75,01 seconden over de finish kwam. Unique is als veulen geveild op SELL Veulenveiling Deurne.
Bart Bles reed Lord Sandro (v. Lordanos) naar een nette tiende plaats door in 80,21 seconden over de eindstreep te gaan.
Bron: Horses