De Achterhoekse Paardedagen, het grootste outdoor paardensportevenement van Nederland, gaat voor het tweede achtereenvolgende jaar gebukt onder de crisis. De organisatie kampt met een tekort aan sponsorgelden en beslist deze maand of het concours in Zelhem van 22 tot en met 24 mei al dan niet doorgaat.
De APD, dat jaarlijks 60.000 bezoekers trekt en tussen de 1.500 en 2.000 deelnemers, is 81 keer gehouden. Het werd in ‘94 voor de eerste keer afgelast vanwege hevige regenval, in 2001 vanwege de MKZ-crisis en in 2009 vanwege een budgettekort van 150.000 euro.
De organisatie roept bedrijven op om het evenement te steunen. “Met een garantstelling van twee ton kunnen we verder”, aldus bestuurslid Hélène Godefroy in De Gelderlander.
Bron: Horses / De Paardenkrant / De Gelderlander
misschien wat kleiner maken
het is een prachtig evenement maar een tekort van 150.000 is een groot bedrag of het bedrijfsleven daar in 2010 op zit te wachten