Duitsland neemt de leiding in FEI Nations Eventing Cup

Duitsland neemt de leiding in FEI Nations Eventing Cup featured image
Nederlands eventing team in Caen. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Door de goede prestaties van de Duitsers op het CIC3* evenement in het Italiaanse Montelibretti, neemt Duitsland de leiding in het klassement van de FEI Nations Cup Eventing. Italië stijgt naar de vierde plaats, waardoor Nederland zakt in het klassement.

In de Nations-serie van 2014 heeft Duitsland al vier van deze wedstrijden gewonnen. Ze zegevierden namelijk ook in Strzegom, Aken en Malmö. Door de tweede plek in Montelibretti is Italië gestegen van plek acht naar plek vier, waardoor Nederland nu dus vijfde staat.

In  het Belgische Waregem strijden dit weekend vijf landenteams tegen elkaar, namelijk België, Frankrijk, Duitsland, Groot-Brittannië en Ierland. Op de Military Boekelo International Horse Trials CCIO3* wordt de finale gehouden van 19 tot en met 21 oktober.

Momenteel is dit de tussenstand:

1. Duitsland: 53 punten.
2. Groot-Brittannië: 45 punten.
3. Frankrijk: 42 punten.
4. Italië: 22 punten.
5. Nederland: 20 punten.
6. Nieuw-Zeeland: 18 punten.
7. Ierland: 14 punten.
7. Denemarken: 14 punten.
9. Zweden: 13 punten.
10. Spanje: 6 punten.
11. Polen: 5 punten.
12. Australië: 4 punten.

Voor meer informatie over de Nations Cup in Waregem: Klik hier.

Bron: Horses/FEI

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant