Plaats twee tot en met zes werd om de beurt bezet door een ruiter uit Duitsland of uit België. David Will finishte als tweede met de zeventienjarige Mic Mac du Tillard (v. Cruising) in 39,10 seconden. Jos Verlooy had 39,82 seconden nodig om de barrage foutloos af te leggen met Caracas (v. Casall)
LGCT-toppers doen het rustig aan
Zowel Marcus Ehning als Ludger Beerbaum die allebei in de top tien staan van de Longines Ranking deden het in Shanghai wat rustiger aan. Ehning werd vierde met Funky Fred (v. For Pleasure) en Beerbaum ontving de zevende prijs met Chiara (v. Contender). Niels Bruynseels, de nummer 23 van de Longines Ranking, werd vijfde in deze rubriek met Angel van T Hof (v. Chin Chin).
Barrage
Zowel Gerco Schröder als Leopold van Asten schopten het tot de barrage. In 41,79 seconden ging Schröder over de finish met Glock’s Lausejunge (v. Ludwigs As). Van Asten kreeg in de barrage onderweg vijf springfouten te voortduren met VDL Groep Miss Untouchable (v. Chacco-Blue). Met een zeventiende plaats viel hij net buiten de prijzen.
Bekijk hier de uitslag.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl