Ingrid Klimke in drie disciplines aan start in Wiesbaden

Ingrid Klimke in drie disciplines aan start in Wiesbaden featured image
Ingrid Klimke met Escada. Foto: Jaques Toffi/Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Ingrid Klimke is niet allen een succesvol dressuur- en eventingamazone, ook in het springparcours staat ze haar mannetje. Op het internationale Pfingstturnier in Wiesbaden komt de Duitse Olympiadeamazone in de drie disciplines aan de start, een primeur. 

Klimke staat bekend om de veelzijdige opleiding van al haar paarden. Onvermoeibaar en ogenschijnlijk gemakkelijk switch ze van de ene discipline naar de andere. Op het Pfingstturnier in Wiesbaden heeft Klimke de primeur, ze start in de dressuur, eventing en in het springen op het hoogste niveau.

Met Escada aan de leiding

De Duitse begon gisteren met een eerste plek in de dressuur met merrie Escada (v. Embassy) in de dressuur van de korte driester. Met haar dressuurtalenten Franziskus (v. Fidertanz) en Geraldine (v. Fürst Grandios) komt Klimke aan de start in de Louisdor-Preis. Met de goedgekeurde hengst Franziskus werd Klimke tweede achter Vitalis in de finale van de Nürnberger Burg Pokal in december.

1,40m-springen

Naast de top dressuur- en eventingpaarden heeft Klimke de beschikking over de springpaarden Parmenides (v. Sir Chamberlain) en Wolterra die ze in de 4*-springrubrieken in Wiesbaden rijdt. De elfjarige Holsteinse merrie Wolterra heeft Klimke nog maar net in haar stallen. De dochter van Casall werd door de Zweedse Charlotte Mordasini op 1,40m-nveau uitgebracht.

Bron Pferdiathek.tv

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like