Voorheen Stal Eurocommerce definitief ten onder

Voorheen Stal Eurocommerce definitief ten onder featured image
Foto De Paardenkrant
Niets staat in de weg aan het uitvoeren van het vonnis dat de rechtbank in Zutphen gisteren velde in de zaak tussen Gevi International BV (het voormalige Stal Eurocommerce) en de curatoren van het failliete vastgoedconcern Eurocommerce. Het beroep dat Ger Visser jr. gisteren direct liet aantekenen kan de verkoop van de paarden en het onroerend goed van Stal Eurocommerce niet tegenhouden.

De betrokkenen in deze kwestie hullen zich nog in stilzwijgen. Afgezien van een korte schriftelijke verklaring blijft Ger Visser jr. onbereikbaar voor commentaar. Wel liet hij zich in een korte eerste reactie aan De Stentor ontvallen: “Een verschrikkelijke uitspraak, het voelt alsof mijn armen en benen zijn geamputeerd.” Woordvoerder René Loman van de Rabobank wijst op de leidende rol die de curatoren nu hebben. “We bestuderen het vonnis en maken daarna een plan van aanpak”, aldus Loman.

Feit is dat dit plan van aanpak gericht zal zijn op het te gelde maken van de bezittingen van Gevi International, het onroerend goed, de paarden en overige bezittingen van het voormalige Stal Eurocommerce. Wettelijk gezien moet dit via een executieveiling, maar de curatoren kunnen aan de rechter vragen of er ook – bijvoorbeeld – paarden onderhands verkocht mogen worden.

Woensdag in De Paardenkrant een analyse van wat nu definitief de ondergang van Stal Eurocommerce is geworden.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like