Gerritsen vierde in kür Waregem, Den Dulk zesde

Gerritsen vierde in kür Waregem, Den Dulk zesde featured image
Estée Gerritsen Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
De afsluitende kür op het CPEDI3* Waregem in de Grade 1B werd zojuist gewonnen door Lee Pearson met Zion. Het Britse duo won gisteren al de individuele proef en eergisteren de landenproef. Estee Gerritsen eindigde met Exquis Onassis op de vierde plaats en Nicole den Dulk eindigde op de zesde plek met Faust.

Het was een klein verschil tussen de nummer één en de nummer twee vanmorgen. Pepo Puch, de Oostenrijker, die gisteren en eergisteren ook al op de tweede plaats eindigde met Fontaine Noir, kwam uit op 77.500% en werd door twee juryleden bovenaan geplaatst. De score van Pearson van 77.850% bleek echter genoeg voor de derde zege op rij.

De Britse Natasha Adkinson kreeg 76.150% voor haar kür met Sweet Caledonia en werd derde.
De kür van Gerritsen met de twintigjarige zoon van Juventus leverde een resultaat op van 74.400%, waarmee ze vierde werd en Den Dulk stuurde Faust naar 72.050% en de zesde plek.

Grade 3

In de Grade 3 eindigde Glasten Krapels op de vijfde plaats met Wisconti. Het duo kreeg 71.450% voor hun kür.
De zege in deze klasse ging net als in de individuele proef gisteren, naar de Zuid-Afrikaanse Philippa Johnson Dwyer met Lord Louis (74.400%) en de Noorse Ann Cathrin Lubbe werd net als gisteren tweede met PorsborggÂrdens Donatello (74.100%).

Klik hier voor alle uitslagen in de Grade 1B
Klik hier voor alle uitslagen in de Grade 3

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant