Regen deert Vilhelmson-Silfven niet in Grand Prix

Tinne Vilhelmson met Don Auriello
Tinne Vilhelmson-Silfvén met Don Auriello. Foto Lonneke Ruesink
De internationale Grand Prix van het Global Dressage Festival in het Amerikaanse Wellington kwam donderdag op naam van de Zweedse amazone Tinne Vilhelmson-Silfven. Ze noteerde met Don Auriello (v. Don Davidoff) de winnende score van 75,511%. Vilhelmson-Silfven legde bovendien beslag op de derde plaats met Divertimento (v. Di Versace).


In het meestal zonnige Florida kregen de deelnemers te maken met slechte weersomstandigheden. Vilhelmson-Silfvens elfjarige Don Auriello liet zich echter niet afleiden door de stromende regen en schotelde de jury een uitstekende proef voor. “Ik heb eerder met hem in de regen gereden en ik ben echt onder de indruk hoe hij er vandaag mee omging. Ik verloor zelf een beetje mijn focus. De fouten die we maakten kwamen volledig voor mijn rekening”, meldt de Zweedse amazone tevreden.

De Amerikaanse amazone Heather Blitz eindigde als tweede met haar Robert McKean’s Paragon (v. Don Schufro) met 71,128%. Tijdens haar proef onweerde het zo erg dat de wedstrijd werd stilgelegd. Pas een uur later kon ze opnieuw de ring in en wist ze ondanks de onderbreking een prima prestatie neer te zetten.

Bron: Horses / Eurodressage.com

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant