Net als in de Grand Prix op vrijdag was de jury in Jerez de la Frontera zojuist unaniem in haar oordeel: Sönke Rothenberger en zijn KWPN-ruin Cosmo waren de beste. Carl Hester werd net als vrijdag tweede en de derde plaats in de Grand Prix Special was voor de Portugees Gonçalo Carvalho.
Rothenberger kreeg van één van de juryleden zelfs ruim 79.5% waarmee hij in totaal uitkwam op 77.941% en dat was bijna drie procent meer dan Hester kreeg met Nip Tuck. Het Britse duo scoorde 75.020% en werd met deze punten unaniem op de tweede plaats gezet.
Carvalho, die vrijdag vierde werd met Batuta, kwam vandaag uit op 73.412% wat hem de derde plaats opleverde voor Richard Davison. De Britse ruiter reed de KWPN-hengst Bubblingh en vormde met een resultaat van 69.255% geen bedreiging voor de Portugees.
De top 5 werd verder compleet gemaakt door María Caetano Couceiro en Coroado uit Portugal, zij kregen 68.980%.
Klik hier voor alle uitslagen.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

