Werth kwam internationaal nog niet in actie met de Stedinger-ruin, die in eigendom is van de Duitse topvoetballer Thomas Muller en zijn vrouw Lisa, maar de Oldenburger kwam wel internationaal aan de start met de Oostenrijkse amazone Sandra Nuxoll.
Voor hun optreden vandaag in de Inter II kregen Werth en een score van 75.684% en dat was bijna vijf procent meer dan de nummer twee, Carola Koppelmann. Het duo kreeg een hele reeks achten voor verschillende drafonderdelen en zelfs een negen voor de piaffe. In de wisselserie om de pas kreeg Werth te maken met een storing en dat leverde een paar vieren op, maar verder zette het paar een hele constante proef neer.
Zeventig procent
Vier combinaties scoorden boven de zeventig procent in deze Inter II en de percentages van de nummers twee, drie en vier lagen dicht bij elkaar. Koppelmann kreeg voor haar proef met Sandiego (v. Sancisco) een score van 70.868% en werd gevolgd door Helen Langehanenberg met Annabelle (v. Conteur) met 70.684% en Kathleen Keller met Das Projekt (v. Dancier) met 70.500%.
Klik hier voor alle onderdelen
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

