Par Exellance De Muze duurste veulen Foal Auction 111

Par Exellance De Muze duurste veulen Foal Auction 111 featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Niet alleen in Nederland zijn verschillende veulenveilingen, ook in de omliggende landen zijn de veilingen in volle gang. In België vond tijdens het internationale concours De Kraal de eerste editie van Foal Auction 111 plaats. Par Exellance De Muze was het duurste veulen.


Negenentwintig veulens kwamen onder de hamer. Het fokprodukt van Joris de Brabander, Par Exellance De Muze, werd voor 24.000 euro afgeslagen. De dochter van Denzel van ’t Meulenhof stamt uit een beroemde merrielijn. Grootmoeder Fragance de Chalus is onder andere de moeder van Mylord Carthago.

Voor 22.000 euro werd Chiaretto van ’t Prinsenveld Z (v. Casall Ask) verkocht. Panamera STH (v. Jonsaunier vd Dwerse Hagen) ging voor 21.000 euro naar Joris De Brabander. De moeder van dit veulen, Think Twice 111 Z, in een halfzus van Luciana Diniz’ Winningmood van de Arenberg.

De gemiddelde prijs per veulen bedroeg 12.296 euro en de totale prijs was 332.000 euro.

Video van Par Exellance De Muze.

Bron Horses/Equnews

2 reacties op “Par Exellance De Muze duurste veulen Foal Auction 111

  1. Harrie Theeuwes

    Het is geen zoon van Denzel maar een dochter…

  2. Ellen Liem

    Beste Harrie, hartelijk dank voor je oplettendheid. Het bericht is aangepast.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like