Amerikaanse overwinning in 1.55m in Treffen

Amerikaanse overwinning in 1.55m in Treffen featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Zojuist heeft de Amerikaanse amazone Lauren Hough de 1.55m proef gewonnen op het CSI5* in Treffen. Op de mooie terreinen van Glock Horse Performance Centre was Hough de sterkste in de barrage. Jur Vrieling was met de zevende plaats de beste Nederlander.


Maar liefst 23 van de 38 combinaties hadden zich geplaatst voor de barrage van het 1.55m parcours meetellend voor wereldranglijst. Lauren Hough reed een zeer sterke barrage met de negenjarige merrie Royalty Des Isles (v. Zandor Z), als enige dook ze onder de veertig seconden, in 39,78 pakte ze de 6250 euro. Beat Mändli uit Zwitserland werd tweede met Super Trooper de Ness (v. Vigo d’Arsouilles) in 40,14 seconde, op de voet gevolgd door Billy Twomey. De Ier stuurde Ardcolum Duke (v. Gypsy Duke) in 40,43 door het barrageparcours.

Jur Vrieling was met Flash Dance van de Kalevallei (v. Kashmir van Schuttershof) zevende met een goede barrage in 42,64 seconde. Harrie Smolders met Regina Z, Gerco Schröder op Zamora en Maikel van der Vleuten met VDL Groep Eureka hadden alle drie een balk in de barrage en eindigden achttiende, negentiende en tweeëntwintigste.

Eerder op de dag was Suzanne Tepper met de negenjarige zoon van Chin Chin, Aksai Chin Vdl, al succesvol in het tweesterren 1.45m parcours. Ze werd derde achter Jillian Terceira met Lakvels (v. Lagerfeld) en Jamie Winning op Wirragulla Nicklaus (v. Falkrich). Stephanie Brugman werd achtste in deze rubriek met Mobily Lil Majd.

Tessa van der Pluijm reed zich in de prijzen in het 1.30m met Cititia V en dan was er nog een elfde plaats voor Bram van der Pluijm op Amigo Go in een parcours over 1.35m.

Klik hier voor de uitslagen.

Bron Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant