Er gingen 51 combinaties van start in het parcours, waarvan er 47 over de eindstreep kwamen. Geerink ging als eerste van start en reed een snelle, foutloze ronde, waarna er 60,01 seconden op de teller stond. Hij moest daarna lang wachten op het uiteindelijke resultaat, maar geen van de andere combinaties wist zijn tijd te verbeteren.
De Zweedse Stephanie Holmén kwam met H&M Cash In (v. Cash and Carry) het dichtste in de buurt, zij liet een tijd van 60,10 seconden noteren. Hiermee bleef ze voor op de, in zijn thuisland rijdende, Sören Pedersen. Pedersen stuurde Tailormade Chaloubet naar 60,45.
Piet Raijmakers jr. met Amberlina (27e) en Kevin Beerse met Heldia (39e) kwamen ook voor Nederland aan start, maar kregen beide een balk.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

