Patteet kwam aan de start met Sea Coast B52 F Z en stuurde de dochter van Bamako de Muze in 50,91 seconden over de streep, terwijl Williams de ruin van Triomphe de Muze in 48,88 seconden liet finishen. Constant van Paesschen volgde op de voet met een rit in 51,01 seconden in het zadel van Usa des Forets en stelde zich als derde op bij de prijsuitreiking met de zoon van Made in Semilly.
Top 5
De rest van de top 5 werd compleet gemaakt door twee niet-Belgen. Guillaume Foutrier stuurde de Numero Uno-zoon Isperado van het Wingerd Hof in 51,23 seconden rond en werd vierde. De Fransman was op zijn beurt wel ruim een seconde sneller dan Tobias Meyer met Edesa’s Chillando Blue. De Duitser kwam in 52,63 seconden aan de finish met de Chacco Blue-zoon.
Nederlanders
Van de Nederlanders, die in deze proef aan de start kwamen was Gert Jan Bruggink met Casparo goed voor het beste resultaat. Bruggink kwam aan de finish met enkel een tijdfout met de ruin van Calato en eindigde net binnen de top twintig op de negentiende plek. Frank Schuttert kreeg vijf strafpunten met Arc de Triomphe, net als Casper van Williams een zoon van Triomphe de Muze en bleef hangen op de 42-ste plaats en Caroline Poels-Devos kwam met Gin D (v. Clinton)niet verder dan de 51-ste plek met tien strafpunten.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

