CSI Outdoor Asten ging vanmorgen van start met een rubriek op tijd over 1.35m. Frank van Helmond zette in deze tweesterren Small Tour de snelste foutloze tijd neer met Connette. Het duo finishte in 58.58 seconden. Kirsten Rikkert volgde op de tweede plaats en Piet Raijmakers Jr. mocht zich als derde opstellen voor de prijsuitreiking.
Rikkert zadelde Chaperon voor deze rubriek en stuurde de negenjarige Quaprice Z-zoon in 58.72 seconden over de eindstreep, waarmee ze niet iets te langzaam was om de overwinning op te kunnen eisen.
Raijmakers Jr en Van Schijndel´s Valentino waren met 60.85 seconden een stuk langzamer dan Rikkert en Van Helmond, maar op hun beurt wel ruim anderhalve seconde sneller dan Dennis Caubergs, die vierde werd. De Belg was de enige buitenlander, die zich bij de eerste zes wist te voegen met zijn elfjarige Blue Silver, hij werd vierde.
Loewie Joppen maakte de top 5 compleet met zijn achtjarige Diamond Quick Heto met een foutloze ronde in 62.57 seconden en Thijs Derks kwam met Guevara S uit op de zesde plek.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

