Naber-Lozeman start met zesde plek in Waregem

Naber-Lozeman start met zesde plek in Waregem featured image
Alice Naber met Harry Belafonte. Foto: Shannon Brinkman / www.arnd.nl
Alice Naber-Lozeman en Coral Estate Harry Belafonte zijn vandaag in Waregem van start gegaan met een voorlopige zesde plek in de driesterren Nations Cup. Het duo kreeg 65.83% voor de dressuurproef en dat werden omgerekend 51.30 strafpunten. De Duitse Stephanie Böhe gaat vooralsnog met Haytom aan de leiding met 42.70 strafpunten.

CICO3*-NC

De voorlopige tweede en derde plaats zijn voor de Zweden Malin Josefsson met Allan V met 47 strafpunten en Anna Freskgard met Box Qutie met 50 strafpunten. Wouter de Cleene en Valentine Steeman hebben voorlopig als thuisrijdende combinaties de plaatsen vier en vijf bezet. De Cleene kreeg met Alaric de Lauzelle 50.10 strafpunten en Steeman kwam met Beauty Boy uit op 50.30 strafpunten.

Morgen rijdt de tweede groep ruiters hun dressuurproef. Dan komen voor Nederland Jordy Wilken met Burry Spirit (v. Casco), Naber-Lozeman met haar andere paard ACSI Zamzam (v. ROven xx) en Tim Lips met Keyflow (v. Colonel Collins xx) in actie tussen de witte hekjes. Zaterdag wordt er gesprongen en zondag vindt de afsluitende cross plaats.

CIC2*

In de tweester staat Sanne de Jong voorlopig zesde met Enjoy (v. Cartano). Het duo heeft 47.30 strafpunten na de dressuur. Marcelle de Kam staat met Belly (v. Manhattan) voorlopig op de negende plek met 48.90 strafpunten. De Franse Clara Loiseau gaat aan de leiding met Tootsie Roll (v. Limnos xx) met 43.90 strafpunten. De derde Nederlandse starter in deze rubriek was Marlou Cramer. Zij kwam met Zig Zag voorlopig uit op de negentiende plek met 57.70 strafpunten.

Ook in deze tweester gaat morgen de tweede groep van start in de dressuur.

Klik hier voor alle live-uitslagen in de CICO3*-NC
Klik hier voor alle live-uitslagen in de CIC2*

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant