“Onze multimediale presentatie van de veilingpaarden leverde veel vragen op bij potentiële klanten uit Duitsland en het buitenland die geïnteresseerd waren in het kopen van een paard in de prijsklasse van 30.000 tot 100.000 euro zonder het zelf uit te proberen”, aldus Holger Hetzel.
Klanten kunnen op 18 mei tussen 17.00 en 19.00 uur online bieden op een collectie van ongeveer 15 sportpaarden met wedstrijdervaring en klasseringen in rubrieken van 1,10m tot 1,45m niveau. Het innovatieve aspect van deze veiling is dat deze een maximale prijslimiet heeft die vergelijkbaar is met die in het succesvolle eBay-bedrijfsmodel. De eerste bieder die de maximale prijs van 100.000 euro biedt, is automatisch de nieuwe eigenaar. Als niemand de maximale prijs biedt, gaat het paard naar de persoon die het hoogste bod heeft uitgebracht aan het einde van de veiling.
De paarden zijn vanaf 6 mei te bezichtigen op de veilingwebsite op www.holger-hetzel.de. In de week van 13 mei kunnen de paarden na telefonische afspraak uitgeprobeerd worden op de accommodatie van Holger Hetzel in Goch.
Bron persbericht