CHIO 1 april-grap: Gras in de hoofdring voortaan oranje

CHIO 1 april-grap: Gras in de hoofdring voortaan oranje featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
In het kader van de traditionele 1 april-grappen kwam het CHIO Aken vandaag naar buiten met een filmpje op facebook waarin Frank Kemperman uitlegt over de nieuwe kleur van het gras in de hoofdring.

“Het is even wennen, maar dit is absoluut het gras van de toekomst”, staat er te lezen bij het filmpje dat op de CHIO-facebooksite is geplaatst. In het interview laat Kemperman weten op het idee te zijn gekomen omdat het CHIO al jarenlang samenwerkt met het Nederlandse bedrijf Agterberg. Het oranje gras zou beter van kwaliteit zijn en vooral ook een welkom gevoel geven aan de Nederlandse deelnemers, zo vertelt Kemperman terwijl hij nauwelijks zijn lach kan inhouden. “Dit jaar komt het heel goed uit, omdat Nederland ons partnerland is”, voegde de voorzitter van het CHIO daar nog aan toe.

Grap

In de reacties is te lezen dat men snel doorhad dat het hier om een grap ging, maar het filmpje wordt massaal gedeeld, dus kan rustig een succes genoemd worden.

 

Bron: FB

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant